ortodonta

Jeśli planujesz założyć aparat ortodontyczny lub zastanawiasz się, czy twoje dzieci mogą potrzebować aparatu na zęby, możesz mieć różne pytania.

Odpowiedzi najlepiej uzyskać, umawiając się na wizytę u ortodonty, który dokładnie wyjaśni nam całą procedurę takiego leczenia, koszty i czego można się spodziewać w trakcie noszenia aparatu ortodontycznego.

Możesz zdecydować się na niewidoczny aparat ortodontyczny

Aparaty metalowe są nadal jedną z najpopularniejszych opcji dla tych osób, którzy chcą prostszych zębów. Tego typu aparat sprawdza się dobrze nawet w bardzo skomplikowanych przypadkach. Jednak istnieją pewne alternatywy dla tych osób, które nie uważają, że metalowe aparaty są najlepszą opcją dla ich potrzeb. Na przykład istnieją aparaty ceramiczne, a nawet plastikowe, które do prostowania zębów wykorzystują ten sam ogólny system, co aparaty metalowe. Być może najlepszą alternatywą dla aparatów metalowych jest system taki jak Invisalign. To system plastikowych nakładek, które stopniowo prostują zęby.Wiele osób dorosłych woli ten rodzaj niewidocznego aparatu, ponieważ można go usunąć z zębów do jedzenia, a następnie do czyszczenia zębów i nakładek. Jeśli nie chcesz nosić metalowych aparatów ortodontycznych lub twój przypadek nie jest wystarczająco poważny do założenia metalowego aparatu ortodontycznego, istnieje wiele alternatyw, o które możesz zapytać swojego ortodontę. Znajdziesz również aparaty zakładane na wewnętrzną część zębów, które są praktycznie niewidoczne. Umówienie się na wizytę w gabinecie ortodontycznym w celu omówienia konkretnej sytuacji i przyjrzenia się rozwiązaniom to dobry sposób, aby wiedzieć, jakie leczenie ortodontyczne sprawdzi się w twojej sytuacji, jaki rodzaj aparatu wybrać.Możesz wybrać niewidoczny aparat na zęby wrocław jest miastem, gdzie dostępne są aparaty ortodontyczne Invisalign, które są przezroczyste, więc nikt nie musi zauważyć, że nosisz aparat ortodontyczny. Dostępnych jest wiele różnych opcji dla dorosłych, w tym aparaty metalowe, ale także wiele bardziej dyskretnych opcji, takich jak Invisalign.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here