jaki głośnik bluetooth

Przenośne głośniki bluetooth to ostatnio bardzo chętnie kupowane urządzenia. Czasem na półkach sklepowych z branżą elektroniczną brakuje już takiego towaru, wtedy należy je szukać na Allegro i innych tego typu serwisach.

Nic w tym dziwnego. Takie urządzenia sprawiają bardzo wiele radości, szczególnie wszystkim maniakom muzyki. Przenośne głośniki bluetooth są różnej wielkości oraz różnej marki. Jaki głośnik bluetooth więc nabyć? Na co dokładnie zwrócić uwagę? Bo przecież chyba nie na sam kolor. Warto znaleźć odpowiedzi na te podstawowe pytania.

Wszystko oczywiście zależy od tego, w jakim celu taki głośnik bezprzewodowy, działający po sparowaniu ze smartfonem, chcemy kupić i czy ważna jest dla nas bardziej jakość dźwięku czy może sam wygląd urządzenia? Czy kupujemy go tylko dla siebie, czy może jednak komuś na prezent. Będziemy organizować imprezy karaoke (tu potrzebny będzie jeszcze dodatkowy mikrofon w wyposażeniu), głośne prywatki ze gronem znajomych, czy jednak zależy nam tylko na słuchaniu muzyki w słoneczną pogodę na podwórku w trakcie grillowania.

głośnik bluetooth

Jeśli to drugie, to dość niezłym pomysłem będzie nowy czarny głośnik marki New Audio M140 BTW. Może nie ma on idealnych basów i nie wydaje brzmień super czystych, ale swoje zadanie i tak spełnia – rozkręca skromną imprezę dla całej rodziny. Jednak, jeśli macie więcej gotówki i chcecie poczuć muzykę lepszej jakości, to musicie zwrócić uwagę na liczne rankingi przygotowywane przez sklepy internetowe. Tam znajdziemy te najciekawsze pod każdym względem głośniki, aktualnie modne, kupowane i polecane. Wśród wielu z nich znalazły się między innymi urządzenia firmy Manta, JBL, Denon, Yamaha, Marshall i Esperanza.

Zacznijmy od Manty, a konkretniej Manty SPK 204FM. Ma potężne uderzenie dźwięku, po prosu świetne brzmienie i mocne basy, które daje wbudowany subwoofer. Urządzenie to kosztuje ponad 100 zł i z łatwością łączy się z każdym tabletem, smartfonem i komputerem z funkcją bluetooth. Bardzo dobrą propozycją będzie także JBL XTREME 2, bo nie dość, że brzmi perfekcyjnie (dynamika i głębia dźwięku stereo zadziwia), to jeszcze jest wodoodporne i posiada… funkcjonalny otwieracz do butelek. Na ten głośnik wydamy ponad 800 zł. Są też ciekawe i tańsze głośniki od JBL.

Na przykład Charge 4 czy Flip 5. Ten pierwszy, kosztujący 500 złotych zapewni pełne spektrum potężnego, czystego dźwięku, ma dodatkowo wbudowany powerbunk do ładowania innych, mniejszych urządzeń. a dzięki wysokowydajnemu akumulatorowi pozwoli na słuchanie muzyki przez maksymalnie 20 godzin. Zresztą ta opcja, czyli czas odtwarzania na pełnym naładowaniu jest bardzo ważne, i to na nią warto zwrócić uwagę w trakcie doboru odpowiedniego, interesującego nas sprzętu. Flip 5 natomiast nie dość, że ma fajną nazwę, to jest jeszcze kultową generacją nowego głośnika.

głośniki bluetooth

W stu procentach wodoszczelny będzie działać na deszczu, a nawet aż do jednego metra pod wodą! Bardzo intrygującym wyborem będzie głośnik Marshall Killburn. To sprzęt zaprojektowany w stylu retro. Ma ładne logo i klasyczny design. Jest zwinny i aktywny i posiada pełną analogową kontrolę. Marshall kosztuje jednak swoje – bo aż niemal 1000 zł. Wszechstronna Yamaha też da czadu! Ma system multiroom MusicCast. A z tych naprawdę tanich i dobrych sprzętów polecić warto np. Esperanzę Folk EP126KB. Esperanza ta to dobra propozycja dla podróżników.

Każdy telefon GSM połączymy z tym głośnikiem przez system Bluetooth. ale nie tylko telefon. Współpracować z nim będzie także mikrofon oraz głośniki przednie w naszym samochodzie. A zakupimy go już od 22 zł. Jaki głośnik bluetooth? Teraz już mnie więcej wiadomo. A co powiecie może na głośniki w kształcie kłódek do drzwi? Takimi są np. te z serii JBL Clip. Kosztują przeszło 100 złotych i są dostępne w przeróżnych kolorach: do czarnego po różowy. Ich najważniejsze zalety można wyrazić następującymi przymiotnikami: ultraprzenośne, ultrawytrzymałe i wodoodporne. Dodatkowo wytwarzają zaskakująco potężne dźwięki pomimo swoich niewielkich rozmiarów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here